tub quadrat
Gruix: 1 mm-40mm, Sch 10 - Sch 160
Diàmetre quadrat: 1 "x 1" a 16 "x 16"
Acabat superficial: polit de 400 gra, polit de 600
Mètode de tecnologia: estirat en fred, laminat en fred
Embalatge: Caixa de fusta
Marcatge: ES POT PERSONALITZAR
Aplicacions:
La canonada sense soldadura Santary i el tub d'acer alimentari soldat s'utilitzen àmpliament en tipus d'indústries:
Indústria petroquímica, electricitat, energia nuclear,
Abonament químic, caldera, tèxtil lleuger,
Fabricació de paper, alimentació, productes lactis, fer vi, bioenginyeria de farmàcia,
Equips de protecció del medi ambient, etc.
Gamma de productes Wenzhou jianen: accessoris de canonada d'acer inoxidable, tub, vàlvules sanitàries, carcassa de filtre d'acer inoxidable, sistema d'extracció, sistema de filtració, etc.
Taula de mida del tub rectangular d'acer inoxidable
|
Mides rectangulars de tubs d'acer inoxidable - (Mides i pesos per peu) |
||||||||
|
Escriviu -304/L i escriviu -316/L |
||||||||
|
Interval de mides: ½" a 12" de diàmetre Gruix de paret: .049" a .375 |
||||||||
|
Calibre |
18 |
16 |
14 |
11 |
7 |
1/4 |
3/8 |
|
|
Polzades |
0.049 |
0.065 |
0.083 |
0.12 |
0.18 |
0.25 |
0.375 |
|
|
1/2 x 3/4 |
0.38 |
0.05 |
||||||
|
1/2 x 1 |
0.5 |
0.65 |
0.82 |
1.13 |
||||
|
1/2 x 1-1/2 |
0.63 |
0.83 |
1.03 |
1.45 |
||||
|
1/2 x 2 |
0.82 |
1.08 |
1.37 |
1.93 |
2.09 |
|||
|
3/4 x 1 |
0.56 |
0.74 |
0.92 |
1.29 |
||||
|
3/4 x 1-1/4 |
0.63 |
0.83 |
1.03 |
1.45 |
2.17 |
|||
|
3/4 x 1-1/2 |
0.99 |
1.25 |
1.77 |
|||||
|
3/4 x 2 |
0.89 |
1.17 |
1.48 |
2.09 |
||||
|
1 x 1-1/4 |
0.99 |
1.25 |
1.77 |
|||||
|
1 x 1-1/2 |
0.82 |
1.08 |
1.37 |
1.93 |
||||
|
1 x 2 |
0.97 |
1.27 |
1.51 |
2.26 |
3.63 |
|||
|
1 x 2-1/2 |
1.49 |
1.88 |
2.66 |
|||||
|
1 x 3 |
1.3 |
1.69 |
2.14 |
3.06 |
4.46 |
6.01 |
||
|
1 x 4 |
2.72 |
3.88 |
5.68 |
7.67 |
||||
|
1-1/2 x 2 |
1.49 |
1.88 |
2.66 |
|||||
|
1-1/2 x 2-1/2 |
1.3 |
1.69 |
2.14 |
3.06 |
4.46 |
6.01 |
||
|
1-1/2 x 3 |
1.93 |
2.45 |
3.48 |
5.28 |
||||
|
1-1/2 x 4 |
1.81 |
2.38 |
3.03 |
4.33 |
5.3 |
7.58 |
||
|
2 x 3 |
2.72 |
3.88 |
5.68 |
7.67 |
||||
|
2 x 4 |
3.29 |
4.97 |
6.9 |
9.35 |
13.64 |
|||
|
2 x 5 |
5.67 |
8.06 |
10.89 |
|||||
|
2 x 6 |
6.26 |
9.27 |
12.68 |
18.52 |
||||
|
2 x 8 |
8.02 |
11.9 |
16.35 |
23.53 |
||||
|
2 x 10 |
9.46 |
14.07 |
18.77 |
28.53 |
||||
|
3 x 4 |
5.67 |
8.06 |
10.89 |
|||||
|
3 x 5 |
6.26 |
9.27 |
12.68 |
18.52 |
||||
|
3 x 6 |
7.22 |
10.52 |
13.8 |
21.03 |
||||
|
4 x 6 |
8.02 |
11.9 |
16.35 |
23.35 |
||||
|
4 x 8 |
9.46 |
14.07 |
18.77 |
28.53 |
||||
|
4 x 10 |
22.71 |
33.54 |
||||||
|
4 x 12 |
26.03 |
38.55 |
||||||
|
6 x 8 |
22.51 |
33.35 |
||||||
|
6 x 10 |
26.27 |
38.91 |
||||||
|
Tots els materials s'ofereixen com a acabat de molí, gra 180 polit o gra 320 polit |
||||||||
|
Tot el material produït segons l'especificació ASTM A554 (última revisió) |
||||||||



Les qualificacions necessàries per produir canonades quadrades inclouen principalment els aspectes següents:
Llicència de producció:Segons les normatives i normes nacionals o regionals, la producció de canonades a pressió o tubs quadrats requereix l'obtenció de les corresponents llicències de producció. Aquestes llicències solen ser emeses per agències de gestió o reguladors pertinents per demostrar que les empreses són elegibles per dedicar-se a la fabricació i producció de canonades quadrades.
Certificació del sistema de gestió de la qualitat:Les empreses que produeixen canonades quadrades solen establir i implementar un sistema de gestió de la qualitat per garantir la qualitat i els estàndards dels seus productes. Les certificacions comunes del sistema de gestió de la qualitat inclouen la ISO 9001, que verifica si el sistema de gestió de la qualitat de l'empresa compleix els estàndards internacionals.
Titulació del personal tècnic:La producció de canonades quadrades requereix personal tècnic qualificat amb coneixements i habilitats professionals rellevants. Aquests tècnics poden incloure enginyers de processos, enginyers de soldadura, personal de control de qualitat, etc. Han de tenir formació i experiència rellevants i poden necessitar obtenir certificacions de qualificació específiques.
Qualificacions d'assaig i inspecció:La producció de canonades quadrades requereix proves de materials, proves de soldadura i proves no destructives. Aquestes proves i inspeccions han de ser realitzades per personal tècnic amb les qualificacions adequades per garantir que el producte compleix els requisits de qualitat i estàndards.
Llicència de fabricació d'equips especials (si escau):Per a alguns tipus específics de canonades quadrades, si es classifiquen com a equips especials (com ara calderes, recipients a pressió, etc.), les empreses també poden necessitar obtenir permisos de fabricació d'equips especials.
Altres qualificacions possibles:Segons les normatives nacionals o regionals específiques, es poden exigir altres titulacions específiques, com ara la certificació ambiental i els permisos de producció de seguretat.
Quan sol·licitin aquestes qualificacions, és possible que les empreses hagin de proporcionar materials d'aplicació detallats, inclosa la informació bàsica sobre l'empresa, la capacitat de producció, el personal tècnic, els documents del sistema de gestió de la qualitat i una llista d'equips d'inspecció. El procés de sol·licitud i els requisits específics poden variar segons el país o la regió. Les empreses han d'entendre i complir les normatives i estàndards locals.
Cal tenir en compte que els requisits de qualificació esmentats anteriorment poden no ser aplicables a tots els tipus de producció de canonades quadrades, ja que l'ús, els materials i les tecnologies de producció de canonades quadrades varien. Per tant, quan sol·liciten qualificacions, les empreses haurien de realitzar anàlisis i aplicacions específiques d'acord amb la seva situació real i la normativa local.
Etiquetes populars: tub quadrat, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, preu



















